Telefon

691 252 25541 354 22 31

Rejestracja osobista od godz. 7.00
Rejestracja telefoniczna od godz. 8.00

O NAS

Ideą zakładu jest świadcznie wysokiej jakości usług medycznych dla całej rodziny oraz promocja zdrowia wśród naszych pacjentów.
Dążymy do tego, aby Pacjenci czuli się w naszych przychodniach bezpiecznie i mieli świadomość, że w każdej sytuacji mogą na nas liczyć. Do każdego podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Oddajemy naszym pacjentom to, co mamy najlepsze - naszą wiedzę, ręce, a przede wszystkim serce.

Poznaj nasz zespół

DLA NASZYCH PACJENTÓW
- nasza wiedza, ręce i serce

ZESPÓŁ

Naszym celem jest zapewnienie opieki medycznej świadczonej w oparciu o najwyższe standardy. Pragniemy sprostać wymaganiom naszych pacjentów, dlatego też ciągle się rozwijamy i poszukujemy najlepszych rozwiązań w sferze medycyny i organizaji pracy naszej placówki.

Szanując nasz wspólny czas, dokładamy wszelkich starań, aby dobra organizacja zespołu medycznego zapewniała najlepszą i najszybszą obsługę każdego pacjenta. Stale podnosimy świadomość zdrowotną naszych pacjentów oraz promujemy zdrowy styl życia.

Poznaj nas bliżej!

LEKARZE STOMATOLODZY

Dbamy każdego dnia o piękno Waszego uśmiechu. W naszych gabinetach panuje ciepła i miła atmosfera. Służymy fachową pomocą i radą zarówno tym najmłodszym pacjentom jak i tym trochę starszym.

PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE

Codziennie realizujemy kompleksową opiekę pielęgniarską nad pacjentem, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania obejmując opieką zdrowych i chorych niezależnie od płci i wieku, osoby niepełnosprawne, osoby w stanie terminalnym. Lubimy naszą pracę i dokaładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom, jakie stawiają przed nami pacjenci naszej placówki.

Pielęgniarki i położne Pielęgniarki i położne
REJESTRACJA

Jesteśmy pierwszej na linii kontaktu pacjenta z naszą placówką. Oddanie, życzliwość, uśmiech i troska – to jest to, czego w naszej pracy chcemy Wam udzielać każdego dnia. Możecie zawsze liczyć na nasze oddanie dla Waszego dobra i zdrowia.

Rejestracja Rejestracja Rejestracja
ADMINISTRACJA

Nasza praca może nie jest tak pasjonująca jak praca lekarzy czy pielęgniarek, ale umożliwia sprawne funkcjonowanie całej naszej placówki. Dokumentów i papierów przybywa każdego dnia, ale nas to nie zniechęca. Robimy swoje z uśmiechem na twarzach.

Administracja
powrót
Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miasta i Gminy w Chmielniku Narodowy Fundusz Zdrowia

© Wszystkie prawa zastrzeżone SPZOZ Chmielnik 2021